Vítejte na stránkách Autokempu Hájovna Kdyně

Hledáte možnost prožít klidné dny v malebném koutě české přírody? V tom případě jste na správné stopě, najdete nás v jihozápadní části Čech. Nabízíme Vám pobyt v autokempu nedaleko městečka Kdyně, v oblasti lemované krásnými zalesněnými vrchy Kdyňské pahorkatiny. Město Kdyně leží při česko-bavorské hranici na rozhraní Šumavy a Českého lesa. Z jedné strany vévodí kraji zřícenina hradu Rýzmberk, z druhé strany shlíží a město moderní rozhledna vrchu Koráb (773 m.n.m.). Celá oblast poskytuje řadu příležitostí k pěší turistice i cykloturistice. Okolní rozsáhlé lesy lákají k houbaření i k příjemným procházkám.

Kemp

Nevelká vzdálenost zajímavých turistických center jak na Šumavě (Železná ruda, Špičák, Černé a Čertovo jezero) tak v Českém lese (Čerchov, Haltrava) skýtá příležitost k poutavým výletům autem. Chvíle odpočinku mezi Vašimi výlety jsme připraveni Vám zpříjemnit v areálu našeho kempu. Ubytování je v chatkách nebo ve vlastních karavanech a stanech. Přijeďte se přesvědčit a určitě budete spokojeni.

Připravili jsme pro vás krátké video, které vám dovolí blíže nahlédnout do našeho malebného kempu u města Kdyně. Díky němu získáte lepší přehled o poloze a prostředí, stejně tak o umístění restaurace a koupaliště, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Pokud máte problém s přehráním videa přímo ve vašem prohlížeči, můžete si stáhnout samostatný soubor. Velikost souboru je 186.2 MB a video je uloženo ve formátu MP4/H.264.